14 Şubat Etkinlikleri

Ali ve Aysun Kocatepe çifti 14 Şubat Sevgililer Günü'nde konser için İzmir'e geliyor. Şef İbrahim Yazıcı yönetiminde, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde, saat 20.30'da konser verecek olan sanatçılar bu özel gün için en güzel aşk şarkılarından oluşan bir repertuvar hazırladı. 

Yine 14 Şubat akşamı saat 20.00'de, Tarihi Havagazı Fabrikası'nda ücretsiz Grup Mavi konseri gerçekleşecek. Sanat Kafe'de gerçekleşecek olan konserde sevgililere özel menüler, uygun fiyatlarla İzmirlilerin hizmetine sunulacak.

Şanslı Çift Paris Yolcusu

14 Şubat Sevgililer Günü'nde konuklarına farklı bir program hazırlayan Hilton İzmir, şanslı bir çifti de Paris'e gönderecek. 13 Şubat Cumartesi akşamı Windows on the Bay Restaurant'ta düzenlenecek 'Romantik Sevgililer Günü Yemeği'nin set menü akşam yemeği ve limitsiz standart yerli içki olmak üzere kişibaşı 150 TL olduğunu dile getiren yetkililer, arzu edenlerin kişi başı 50 TL'ye de Windows on the Bay Bar'da Grup Pan ve Sevinç'in sevilen melodileri eşliğinde güzel bir gece geçirebileceğini söyledi. 14 Şubat Pazar akşamı Level 9 Restaurant'da ise Grup Lotus ve Şenay eşliğinde açık büfe akşam yemeği ve limitsiz standart yerli içkinin kişi başı 125 TL olduğunu söyleyen yetkililer, "Windows on the Bay Restaurant'ta Sevgililer Günü özel programımıza katılan şanslı bir çift Golden Bay Tour'dan "Paris'te Romantik Balayı", Level 9 Restaurant'ta Sevgililer Günü partisine katılan bir çift ise "Hilton İzmir Kral Dairesi'nde konaklama şansı yakalayacak" dedi.
Kaynak: Yeni Asır

Yorumlar

Popüler Yayınlar