Seyirtepe


Karşıyaka'ya  Kuzey Çevre Yolu'nu kullanarak her gidişimde bir gün buraya gelmek lazım görünüşe göre manzarası mükemmel dediğim bir mekan Seyirtepe. Hala gitmek nasip olmadı ama blogger arkadaşlarımızdan birisi kend blogunda gezip görüp düşüncelerini paylaşmış. Biraz ondan öğrendiklerim, biraz Seyirtepe'nin internet sitesinden öğrendiklerimi paylaşmak istedim.

Otoban'da Örnekköy sapağından çıktıktan sonra Yamanlar'a doğru devam ettikten sonra yaklaşık 4 km ileride yer alıyor bu mekan. 850 dönüm arazi üzerinde her gün 08:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Şimdilik sadece kafeteryası ve restaurantı hizmet veren mekanda ilerleyen günlerde faaliyete geçmesi planlanan  projelerin tamamlanması ile daha zengin bir etkinlik alanı haline geleceği düşünülüyor. Yapılması planlanan bölümler; mesire alanı, ATV parkuru, paintball ,  yürüyüş yolu, fitness bölümü. 

İnternet sitesinde ilk baktığım hakkında çok şey duyduğum menüsü oldu. Çok zengin bir menüsü var ancak manzaranın parasını da dahil etmişler fiyatlarına. Nispeten biraz pahalı.

Denemek istersiniz belki diye düşündüm. Ben ne kadar pahalı olsa da olsun bir kez manzarayı görmek için gitmeyi düşünüyorum.Yorumlar

  1. çok güzel anlatmışsınız :) internet sitesinde yayınlanmasını istediğiniz bir not var ise samet@veriyaz.com.tr adresine gönderirseniz yorum olarak ekleyebilirim.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar