10 Mar 2015

Kukla Günleri

Uluslararası 9. İzmir Kukla Günleri, 5 - 22 Mart tarihleri arasında; başta İzmir Sanat olmak üzere, Fuar Gençlik Tiyatrosu, Sabancı Kültür Merkezi, Selahatttin Akçiçek Kültür Merkezi, Güzelyalı Kültür Merkezi ve  diğer etkinlik alanları da olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinden kukla tiyatrosu ve sanatçılarını ağırlıyor...
 

Uluslararası 9. İzmir Kukla Günleri kapsamındaki gösterimlerin program ve bilet bilgisine organizasyonun https://www.izmirkuklagunleri.com sayfasından erişebilirsiniz.

28 Şubat Cumartesi günü 10.00 - 19.30 saatleri arasında Konak Atatürk Kültür Merkezi'nde hizmet veren bilet satış gişesi organizasyonun  internet sitesi ve  Cumhuriyet Bul. No: 249/3 Park Apt. 35220 Alsancak - Izmir adresindeki ofisinden temin edilebilir.

Bilet fiyatı: 20 TL
 Etkinlikler için bireysel rezervasyon kabul edilmiyor. Okullar grup olarak rezervasyon yaptırabiliyor.
Organizasyonun  internet sitesinden 5'li ve 10'lu kombine bilet; yüzde 20 - 30 oranlarındaki indirimle satın alınabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1001 Gece Masalları

İzmir sanat hayatına hareket getiren, müze ve sergi gezme alışkanlığının artmasına oldukça büyük katkılar yapan Arkas Sanat Merkezi; uzun ...