Atölye

1. Uluslarası İzmir Fotoğraf Günleri’nde konuğumuz olan İspanyol Fotoğraf Sanatçısı Gabriel Brau GELABERT (EFIAP) eğitmenliğindeki  “Photographic Vision & Visual Language / Fotoğrafik Vizyon ve Görsel Dil” Atölyesi  11-12 Ekim 2014  tarihlerinde İFOD’da yapılacaktır...Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır.

İspanyolca – Türkçe tercüme şeklinde sürdürülecek olan Atölyeye kayıt için İFOD Yön.Krl.Bşk.Yrd. Seda SENGÖK ile iletişime geçebilirsiniz :


sedasengok@gmail.com

Gabriel BRAU GELABERT 

Gabriel BRAU GELABERT  1957 yılı Aralık ayında Cardedeu’da (İspanya) doğdu. 1989’dan beri profesyonel fotoğrafçı olarak reklam ve belgesel fotoğraf alanlarında çalışmaktadır. Aynı zamanda fotoğraf eğitmeni olarak çalışmaktadır.

“Afrika’nın Işıkları” kitabının yazarıdır. Artual Ediciones tarafından “Dijital dosyanın siyah beyaz işlenmesi” ve “Görüntüyü yakalamadan fotoğraf basımına, dijital fotoğrafçılar için bir rehber” çalışmaları yayımlanmıştır.

FIAP (Fédération Internationale de l’Art Photographique) tarafından “EFIAP” ünvanıyla onurlandırılmıştır ve 2007 C.E.F.’nin National Prize of Photography ödülünü almıştır.

Pek çok ulusal ve uluslararası sergide yer almıştır ve çalışmaları Barselona’da Alonso Vidal Gallery tarafından temsil edilmektedir.

www.gabrielbrau.com


Kaynak: IFOD Resmi İnternet Sitesi 
http://ifod.org.tr/2014/08/gabriel-brau-ile-fotografik-vizyon-ve-gorsel-dil-atolyesi-11-12-ekimde-ifodta

Yorumlar

Popüler Yayınlar