Fuarlar Kenti İzmir

Önümüzdeki 1 ay içerisinde İzfaş çok önemli 3 fuara ev sahipliği yapacak.
 
İEF'den sonra en çok ziyaretçi çeken ve önem açısından ilk sırada olan 3 fuarın üstüste yapılacak olması kentte ayrı bir hava yaşatacak.
 
20. kez düzenlenen ticari açıdan dünyanın en büyük 3 fuarından birisi olan Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı yani bilinen adıyla Marble, 26-29 Mart tarihleri arasında açık olacak.  
 
1995 yılında 47 firmanın katılımıyla 2.600 metrekare alan üzerinde düzenlenen MARBLE Fuarı, 1998 yılında, Uluslararası Fuarlar Birliği (UFI) tarafından üyeliğe kabul edildi. Böylece ülkemizin dünya fuar otoriteleri tarafından kabul edilmiş, ilk uluslararası ihtisas fuarı oldu.  Başladığı günden bugüne her geçen yıl daha iyiye giden fuara, geçen yıl yurtiçi ve dışından 1182 firma katılmış; fuarı 77 ülke ve yurt içinden 81 ilden sektör temsilcisi ziyaret etmişti.
 
Nisan ayının 10-13 tarihleri arasında ise aynı anda iki fuar birlikte açılacak. Bunlardan Olivetech Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı 4. kez, Ekoloji İzmir Organik Ürünler Fuarı 5. kez kapılarını açacak.
 
Nisan ayının 19-27 tarihleri arasında da en çok ziyaretçiyi çeken fuarların başında gelen Tüyap Kitap Fuarı 19. kez kapılarını açacak.
 
Fuarların detayları elimize ulaştıkça paylaşacağız.
 

Yorumlar

Popüler Yayınlar