Kasım Ayında Çocuk OyunlarıUzakdoğuya Yolculuk adlı çocuk oyunu 11-18-25 Kasım 2013 tarihleri arasında Kültürpark Gençlik Tiyatrosu'nda.  Pofidik ile Patlıcan isimli çocuk oyunu ise 11-18-19-26-30 Kasım 2013 tarihlerinde İzmir Sanat'ta...Uzakdoğuya Yolculuk


Gözüpek bir gezgin ve çılgın bir biliminsanı olan Doktor Ferguson'un macera dolu bir hayali vardır; Balonla dünya seyahati. Bu şekilde yanlışlıkla da olsa Afrika ve Avustralya kıtalarına seyahatler yapar. Şimdiki hedef ise Asya kıtasıdır. Bu sefer gemiyle yola çıkan dostlarımız önce Hindistan'a ulaşacak, orada Bilge Arun'la tanışacak ve onun yardımıyla Çin'e kadar ulaşacaklardır. Bir yol öyküsünü anlatan oyunumuz, uzakdoğu kültürleri ve doğa sevgisini sahne üzerinde eğlenceli bir şekilde çocuklarımıza aktarmaktadır.

Yazan : Emre İpor 
Yöneten: Onur Erdoğan
Sahne Tasarım: Polat Canpolat
Müzik: Gökay Kaçanoğlu
Oyuncular:
Doktor Ferguson : Sercan Gedik
Jane: Gülin Bakkaloğlu
Maymun/Panda: Aras Bayram
Bilge Arun/Kaplan: Emre Kesgin
Fil/Avcı : Azat Günseli
Rezervasyon için 293 39 53 nolu telefondan bilgi alınabilir.

 Pofuduk ile Patlıcan

Ahmet Akdeniz'in yazıp yönettiği “Pofidik ile Patikcan” oyunu 11-18-19-26-30 Kasım 2013 tarihlerinde İzmir Sanat'ta sahnelenecek.
Çevre kirliliği ve küresel ısınma temasının işlendiği oyunda, nesli tükenmek üzere olan hayvanların ilerde nasıl yok olacağını bu kadar geri dönüşümü yapılmayan çöplerin doğal felaketlere neden olacağı yaratıcı drama şeklinde anlatılıyor. Mavi Sanat Tiyatrosu'nun bu sezonki ilk oyunu olan Pofidik ile Patikcan kuklalarla da hayli renkli sahneler oluşturuyor.
Bilet Fiyatları:
Yetişkin: 4.00 TL
Çocuk: 2.00 TL

Yorumlar

Popüler Yayınlar