Fuar'da Sanat Günleri

İZFAŞ tarafından 29 Ağustos – 8 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan 82’nci İzmir Enternasyonal Fuarı’nın ev sahipliği yapacağı etkinlikler arasında 19’uncu Uluslararası Sanat Günleri Resim Sergisi de yer alıyor...


İzmir Enternasyonal Fuarı’nda 18 yıldır düzenlenen ve bir gelenek hale gelen Uluslararası Sanat Günleri Resim Sergisi bu yıl iki farklı alanda organize edildi. Sergide geçtiğimiz yıllardan farklı olarak Türki Cumhuriyetler bölümü ayrı bir alanda düzenlenecek.

Kültürpark’taki Doğaltaş Müzesi’nde organize edilecek Uluslararası Sanat Günleri Resim Sergisi’nde; Azerbaycan, Bulgaristan, Gürcistan, Fransa, Irak, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Küba, Moldova, Rusya Federasyonu ve Türkiye yer alırken İzmir Uluslararası Fuar Alanı 2 No’lu Hol’de ise Türksoy’a üye ülkelerin sanatçılarından oluşan eserler sergilenecek.

İZFAŞ tarafından Elprado Sanat Galerisi ve Türksoy Vakfı’nın desteğiyle gerçekleştirilen Uluslararası Sanat Günleri Resim Sergisi, fuar süresince ziyaret edilebilecek.
  • Uluslararası Sanat Günleri Sergisi / ELPRADO SANAT GALERİSİ
Katılımcı Ülkeler: Azerbaycan, Bulgaristan, Gürcistan, Fransa, Irak, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Küba, Moldova, Rusya Federasyonu ve Türkiye
Tarih: 29 Ağustos – 08 Eylül 2013
Yer: Doğaltaş Sergi Alanı - Kültürpark
Ziyaret Saatleri:16.00 – 23.00

  • Uluslararası Sanat Günleri Sergisi / TÜRKSOY
Katılımcı Ülkeler: Türksoy’a üye ülkeler
Tarih: 29 Ağustos – 08 Eylül 2013
Yer: 2 No’lu hol- Kültürpark
Ziyaret Saatleri:16.00 – 23.00

Yorumlar

Popüler Yayınlar