Hotel Paradiso Familie Flöz (Almanya)


Yaşlı bir kadın ve ailesinin işlettiği dağın eteklerindeki eski Cennet Oteli?nde tuhaf şeyler olmakta! Ailenin fertleri arasında yaşananlar, otelin aşçısı ve hizmetçisinin karanlık işleri, kaplıcalarıyla fiziksel ve zihinsel arınmayı vaat eden bu dört yıldızlı oteli kaçınılmaz bir sona mı götürmekte? 

29-30 Mart'ta 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde... 

Hotel Paradiso
Familie Flöz (Almanya)


Yaşlı bir kadın ve ailesinin işlettiği dağın eteklerindeki eski Cennet Oteli’nde tuhaf şeyler olmakta! Ailenin fertleri arasında yaşananlar, otelin aşçısı ve hizmetçisinin karanlık işleri, kaplıcalarıyla fiziksel ve zihinsel arınmayı vaat eden bu dört yıldızlı oteli kaçınılmaz bir sona mı götürmekte? Festivalimize Berlin’den konuk olan dünyanın en ünlü mask tiyatrosu topluluklarından Familie Flöz, son derece eğlenceli ve traji-komik gösterileriyle festivalin tartışmasız yıldız gösterilerinden birini sunuyor. Kimi zaman inanılmaz akrobatik hareketler eşliğinde(!) sosyal hiciv ve komik dedektif öyküleri arasında nefes kesen bir tempoda geçen izlemeye doyamayacağınız bir gösteri.

Oyun Dili (Language of the play): Sözsüz (Non-verbal)
A Familie Flöz, Theaterhaus Stuttgart, Theater Duisburg Production
Oyun: Anna Kistel, Sebastian Kautz, Thomas Rascher, Hajo Schüler, Frederik Rohn, Michael Vogel, Nicolas Witte tarafından Anna Kistel, Sebastian Kautz, Frederik Rohn/Daniel Matheus, Nicolas Witte/Thomas Rascher ile sahneleniyor.
Yönetmen: Michael Vogel
Maskeler: Hajo Schüler, Thomas Rascher
Dekor tasarım: Michael Ottopal
Kostümler: Eliseu R. Weide
Ses Tasarım: Dirk Schröder
Işık tasarım: Reinhard Hubert
Prodüksiyon Amiri: Gianni Bettucci
Sahne / Işıklar : Reinhard Hubert
Ses: Thomas Wacker


Tam: 7.50 TL 
Öğrenci: 4.00 TL

Yorumlar

Popüler Yayınlar