Volkan Severcan'dan İEF'de Tiyatro Kursu

81. İzmir Enternasyonel Fuar’ı etkinlikleri çerçevesinde Volkan Severcan 3 Eylül – 7 Eylül tarihleri arasında Folkart’ın sponsorluğunda Kültürpark İzmir Sanat Merkezi’nde İzmirli tiyatroseverlerle buluşuyor.

14 yaş ve üzeri tiyatro sevenlerin katılabildiği etkinlik pazartesiden cuma gününe kadar 12:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek...
1966 yılında İzmir’de doğan Volkan Severcan, İstanbul Belediye Konservatuarı ve ardından İ.Ü. Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Sırasıyla; İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları, Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kare, Tiyatro İstanbul ve Beşiktaş Kültür Merkezi’nde oyunculuk çalışmlarını sürdürdü. 1992 yılından bugüne birçok tiyatro okulunda eğitmen olarak çalıştı. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra bir çok televizyon dizisi ve sinema filminde değişik rollerde oynadı. Sanatçı seslendirme konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir. Halen Bora Severcan’ın yönettiği kendine ait tiyatrosunda “Bavul” ve “Canlı Yayın” adlı oyunlarda oynamaktadır. Atv’de yayınlanan “Çocuklar Duymasın” isimli dizi filmde Tuna karakterini canlandırmaktadır.

“Hayat aslında bir tiyatrodur!” sloganı ile “Tiyatro Oyunculuğu” konusunda profesyonel olmayan ama hayatının birçok yerinde tiyatroyu kullanan insanların büyük keyifle interaktif olarak katılacakları etkinlik, Kültürpark İzmir Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

 
Ücret 100 TL

Yorumlar

Popüler Yayınlar