Ana içeriğe atla

Ritim Yoksa Zaman Yoktur

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars
 
Latin müziğinin renkli ismi Ayhan Sicimoğlu, kendisine eşlik eden Rodrigo Rodriguez ve Armando Miranda ile İzmir’de...
 
Ayhan Sicimoğlu sadece ritmi ifade etmiyor; renk, heyecan, tutku ve yaşam sevincinin ritimle bir araya gelmiş halini gösteriyor bize. 
 
Ritim ve perküsyon ustası, renkli kişiliği ve ekibiyle yeni sezonda da İzmir takvimindeki yerini aldı. Sahnedeki enerjiye ve Ayhan Sicimoğlu’nun kalabalık kadrosuyla yarattığı renkli dünyaya katılabilmek için bu sezon da yerinizi alın. 
 
Unutmayın; “Ritim yoksa zaman yoktur, zaman yoksa zaten hiçbir şey yoktur.
 
Gişe:
 
AASSM: 0232 293 3832
Biletix: 0216 556 9800
Alsancak D&R: 0232 464 1015
Karşıyaka Pan Kitapevi: 0232 369 1199 
Carrefoursa D&R: 0232 324 4043 
Bornova Palme Kitapevi: 0232 343 1077 
www.biletix.com
 
Bilet Fiyatları:
 
1. Kategori Salon Ön + Salon Orta: 67.00 TL
2. Kategori Salon Arka + Salon Kanatlar: 56.00 TL
3. Kategori Balkon Ön + Balkon Orta: 45.00 TL
4. Kategori Balkon Kanatlar: 34.00 TL

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Halk Oyunları Öğrenmek İsteyenlere Rehber

Hemen her İzmirli hatta Egeli mutlaka zeybek öğrenmek ister. Düğünlerde, toplantılarda, özel günlerde çıkıp harmandalı oynayan insanlara gıpta ederek bakanlar keşke bende oynayabilsem diye iç geçirirler.
Ancak bilmezlerki Halk Oyunlarını öğrenmenin yaşı yoktur. Yaşınız kaç olursa olsun bir Halk Oyunları derneğine giderek kayıt olabilir doğru ellerden doğru oyunları öğrenebilirsiniz.
İnternete gereken önemi vermeseler de bir kaç dernek hakkında bilgi...

İzmir'de Adana/Urfa Kebap Nerede Yenir?

İzmir insanı dışarıdan bakıldığında, ot, balık, gevrek, midye, lokma, boyoz ve buna benzer İzmir'in simgesi olmuş yemeklerle beslenir sanılır. Genel temayül yanıltıcı değildir aslında ama her İzmirli de zaman zaman farklı lezzetlere yelken açmak ister. Günü gelir kebap yemek ister, günü gelir çeşitli yörelerin köftesine meyillenir. Aslında Anadolu'nun ve Dünya'nın mutfaklarından örnekleri kentimizin içinde bulabiliriz. 
Geçtiğimiz günlerde bir sohbet esnasında "İzmir'de iyi bir kebabı nerede yersin?" sorusuna cevap bulmakta zorlandığımızı gördük. Biraz düşünüp bugüne kadarki deneyimlerimizi gözden geçirip, lüks olmayan ve sadece kebap işi yapan mekanları anlatmak istedik. 
Bu gazetelerin yaptığı gibi "En İyi 10 Kebapçı" tadında bir yazı olsa da gayesi bambaşka bir yazıdır. 

Tire Çamur Peyniri

Kopanisti ile başlayıp İzmir'in süt ve süt ürünlerindeki çeşitliliği kaleme almak istemiş, ancak bir türlü fırsat bulamamıştık.

Süt ve süt ürünleri konusunda İzmir'in her bir ilçesi kendine has ürünleri ile markalarını oluşturmuşlar. Karaburun yöresi Kopanisti, Seferihisar yöresi Armola, Bergama yöresi tulum peyniri, Selçuk yöresi lor tatlısı gibi...

İşte onlardan birisi Tire Çamur Peyniri...