"Cam" Karşıyaka'da


İzmir’de her sahnelenişinde büyük ilgi gören Cam Mete Horozoğlu, Dolunay Soysert ve Deniz Çakır‘lı kadrosuyla 28-29 Eylül tarihlerinde Karşıyaka Açıkhava Tiyatrosunda…Kadının sosyal konumuna dikkat çekerek kadına dair birçok şeyi sorgulatacak olan “Cam”adlı oyunda; 9. Afife Tiyatro Ödülleri’nde “Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu” seçilen Dolunay Soysert, “Nefes-Vatan Sağolsun” filminin yüzbaşısı, “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”nun “Dildo”su Mete Horozoğlu ile “Yaprak Dökümü” dizisindeki “Ferhunde” rolüyle tanınan Deniz Çakır’ın yanı sıra sevilen oyuncular Bülent Alkış ve 15. Adana Altın Koza Film Festivali “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllü Selen Uçer rol alıyor.
Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nun projesi olan “Cam”, alışılmadık kurgusuyla tiyatro severlere şaşırtıcı bir deneyim sunuyor. 

Kocasından boşanmak üzere olan bir resim öğretmeninin atölyesinde geçen oyun; “kadın”ın sosyal konumu, insan ilişkileri ve hayatın sürprizleri hakkında izleyiciyi derin sorgulamalara yönlendiriyor. “Cam”; aynı şekilde başlayan bir hikayenin, anlık bir karar ve bir rüzgar esintisiyle nasıl iki farklı yöne akabileceğini şaşırtıcı kurgusuyla gözler önüne seriyor.

Kadın ve erkek arasındaki ilişki hiç bu kadar karmaşık ve esrarengiz olmamıştı…

Kadın, erkek için ne ifade ediyor! Peki ya erkek kadın için ne ifade eder? Hayatın sırrı kadınla erkek arasındaki sadakatte mi saklıdır? Yoksa hayatın kendisi sadakate karşı mıdır?

Yazan: Levent Kazak
Yönetmen: Laçin Ceylan
Dekor: Barış Dinçel
Işık: Yakup Çartık
Oynayanlar:
Dolunay Soysert
Mete Horozoğlu
Deniz Çakır
Bülent Alkış
Selen Uçer

Yer : Karşıyaka Açık Hava Tiyatrosu
Tarih : 28 – 29 Eylül
Saat : 21:00
Gruplara indirimlidir.
Grup indirimleri için iletişim telefonu: 0 554 587 25 66

Yorumlar

Popüler Yayınlar