Küçük Şeyler

Prof Dr. Üstün Dökmen, 07 Temmuz Perşembe akşamı 21:00'de Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu ve 08 Temmuz Cuma akşamı 21:00'de Bornova Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu'nda interaktif bir teatral şov ile İzmirlileri selamlıyor... 
Tür : Belirtilmemiş
Yazan : Dersu Yavuz Altun
Yönetmen : Üstün Dökmen, Dersu Yavuz Altun
Oyuncular :
 
Konusu : Az Data, Bol Fikir

Yazan: Üstün Dökmen, Dersu Yavuz Altun
Yönetmen: Dersu Yavuz Altun
Skeçler: Çağlar Tüfekçi, Öze Solak, Canan Çamyurdu, Hasret canan tutuş, Neylan özgüle, Emre Saka

Tiyatral Şov

Gösteri Prof. Dr. Üstün Dökmen' in akademik bilgileri ve gözlemlerini paylaşacağı, eğlenceli parodilerle renklendirilmiş, zaman zaman seyircinin katılımıyla interaktif bir boyuta taşınan, bilgilenmenin aynı zamanda çok eğlenceli bir süreç olabileceğini gösteren  teatral şov tasarlanmıştır.

Seyircilerin; kültürel-kişisel boyutlardaki mevcut iletişim sorunlarını fark etmeleri ve bu sorunları giderme yollarını öğrenmeleri iletişim konusunda beceri kazanmaları, bu becerileri toplumda ve özel yaşamlarında kullanma konusunda motive olmaları; ailede ve toplumda sağlıklı iletişimin, uzlaşmanın ve yaşama sevinci taşımanın önemini kavramaları amacı taşımaktadır.

Gösterinin içerdiği bazı konu başlıkları şunlardır;

İletişim kazaları, nedenleri ve sonuçları “Beni bir tek sen anladın sende yanlış anladın

Dolaylı iletişim, direkt iletişim, empatik iletişim:

Toplumda bizi oluşturmada, takım kurmada, ekip olmada ve sinerji arttırmada sağlıklı iletişim ve uzlaşmanın önemi toplumda ve ailede ortaya çıkan iletişim çatışmaları ve çözüm yolları- çatışmada kültürel boyut iletişim açısından duyguları fark etme, ifade etme ve kontrol etme:

Bilet Fiyatları

1. Kategori: 39,00 TL
2. Kategori: 33,50 TL
3. Kategori: 28,00 TL

Yorumlar

Popüler Yayınlar