Sanat ve Teknolojinin Buluşması


Ünlü fotoğraf sanatçısı Kubilay Akdemir fotoğraf çekmenin sırlarını Media Markt İzmir Balçova’da teknoloji severlerle paylaşacak...Avrupa'nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt, sanatla teknolojiyi buluşturmaya devam ediyor. Fotoğraf sanatçısı Kubilay Akdemir, 18 – 19 Haziran, Cumartesi ve Pazar günleri, teknoloji ve sanat tutkunları ile Media Markt İzmir Balçova mağazasında buluşacak.

Birçok başarılı sergiye imza atmış, gökyüzü fotoğrafçısı Kubilay Akdemir, iki gün boyunca Media Markt İzmir Balçova mağazasında “İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir” söyleşisinde sanatının sırlarını anlatacak.

Media Markt İzmir Balçova mağazasında 18-19 Haziran’da SLR model fotoğraf makinesi satın alan İzmirli teknoloji severleri, farklı bir sürpriz de bekliyor olacak. SLR model fotoğraf makinesi satın alan teknoloji tutkunlarına Kubilay Akdemir, uygulamalı olarak iyi fotoğraf çekmeyi ve makinenin detaylarını anlatacak.

İzmirli teknoloji severler fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenirken, usta sanatçı Kubilay Akdemir’in fotoğraf sergisini dolaşma imkanı da bulacak.

Türkiye’deki 17 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt’ın, Media Markt İzmir Balçova mağazası, iki gün boyunca fotoğraf üzerine sergi, söyleşi ve öğretisiyle İzmirlileri bekliyor olacak.


Tarih:18-19 Haziran 2011
Yer: Media Markt İzmir Balçova


Kaynak: İzmir.gen.tr

Yorumlar

Popüler Yayınlar