Pinokyo Karşıyaka'da

Yarı yıl tatili nedeni ile 11-13 Şubat tarihleri arasında İzmir'de olacak olan Pinokyo Müzikali, Karşıyaka Arena'da minik izleyenleri ile buluşacak...

Hollanda, Belçika ve Amerika’dan gelen dansçılardan kurulu Pinokyo Çocuk Müzikali ekibi, bu sihirli masal dünyası için tam 12 TIR dolusu malzemeyle İzmir’e geldi.

Ankara ve İstanbul’da sahnelenen gösteri, kostümleri, dekorları ve müzikleriyle binlerce çocuğun kalbini kazandı.

Her yarı yıl tatilinde, çocukların hayal dünyasında yeni bir pencere açan BKM, şimdi de günümüz çocuklarını Pinokyo ile tanıştırıyor. Carlo Collodini’nin bir asırdır, nesilden nesile anlatılan kukla çocuğunun hikayesi, 21. Yüzyıl çocukları için rengarenk dekor  ve kostümlerle, birbirinden hareketli şarkılar eşliğinde sahnelenecek! 

28 Ocak - 20 Şubat tarihleri arasında Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa’da sahnelenecek olan ödüllü müzikal, klasik hikayedeki tüm macerayı şarkılar ve danslarla sahneye taşıyacak. 
 
Tahtadan kuklalar yaparak geçimini sağlayan Geppetto usta, bir gece yine kukla yaparken, küçük bir oğlu olmasını diler. Tam o sırada orada bulunan Mavi Peri de Geppetto’nun son yaptığı kukla olan Pinokyo'ya hayat verir. Fakat Mavi Peri’nin şartları vardır: Pinokyo iyilik ve kötülük arasındaki farkı öğrenir ve iyi bir çocuk olursa gerçek bir kalbi olacaktır! Bir de her yalan söylediğinde küçük tahtadan burnu uzayacaktır! 

Bu müzikalin biletleri Biletix'de ve Karşıyaka Arena'da** satılmakta. 
1. Kategori: 41,50 TL Sahaiçi Sandalye 
2. Kategori: 33,50 TL Tribün 
3. Kategori: 28,00 TL Tribün 
4. Kategori: 22,50 TL Tribün 
5. Kategori: 17,50 TL Tribün 

** Karşıyaka Arena: Karşıyaka Spor Salonu

Yorumlar

Popüler Yayınlar