Güzelyalı da Şenleniyor

4. Güzelyalı Şenliği 12 Haziran Cumartesi günü sabah Fuat Göztepe Parkı'nda sergi ve kermes ile start alıyor. Sokak Sanatları Atölyesi'nin canlı heykelleri, Konak Belediyesi TSM Korosu'nun Konseri, Rumeli Halk Oyunları Grubu'nun gösterisi çeşitli mekanlarda Güzelyalı halkıyla buluşacak. Şenlik akşamı Ali-Aysun Kocatepe çifti konser verecek. Geçmişten günümüze uzanan şarkılarını seslendirecek olan Kocetepe çifti İzmir'de özlem giderecek...
Güzelyalı Parkı, Sahil Bulvarı El Hamra Önü, Cafe Siesta, Kadınlar Birliği Parkı, Fuat Göztepe Parkı Amfi Tiyatro'da çeşitli gösteriler sunulacak. Kortej yürüyüşü ise saat 19.30'da başlayacak ve korteje Büyükşehir Belediyesi Bandosu, Konak Belediyesi Halk Oyunları, Konak Belediyesi Spor Kulübü, Ege Zeyder, Sıcakkan Sanat Merkezi Animasyon Grubu, Sokak Sanatları Atölyesi, Rumeli Halk Oyunları Grubu, G.İ.P., Konak Belediyesi Ritim Grubu ve vatandaşlar katılacak.

Sergiler Ağırlıkta

Etkinlikte; Konak Belediyesi Resim Atölyesi, Konak Belediyesi Seramik Atölyesi, Konak Belediyesi Mask Atölyesi, Alzeimer Derneği Boncuk ve Kitap Sergisi, Neşet Öztekin Fotoğraf ve Kitap Sergisi, İzmir Suluboya Ressamları Derneği, Mavi Çerçeve ? Hüsnü Gengönül Fotoğraf Sergisi, Şule Ekkaş Kablan Seramik Sergisi, Güzelyalı Selma Yiğitalp Lisesi Öğrencileri'nin hazırladığı Güzelyalı Konulu Resim Sergisi, Birol Üzmez 'Kortejo Aile Evleri' Fotoğraf Sergisi de yer alacak.

Yorumlar

Popüler Yayınlar